Cleo 2014

ccccl

 

Podczas trwającego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto Steven Soderbergh rozmawiał z dziennikarzami na temat jego kolejnych planów. I tak dzięki temu wiemy więcej na temat jego zamiarów na najbliższy okres.

Tych, którzy uwielbiają reżysera zapraszamy do przeczytania świeższych informacji na temat filmów: Cleo,Librace, sequelu Angola i dokumencie o Grayu Spaldingu.

I tak na początek informacje na temat jego nowej muzycznej produkcji 3D pt. Cleo. Będzie to opowieść o egipskiej królowej Kleopatrze w konwencji rock’n’rollowego musialu. Początkowo w planach było, aby w rolach głównych wystąpili Hugh Jackman i Catherine Zeta-Jones, jednak ze względu na przesunięcie terminów oboje prawdopodobnie w niej nie wystąpią. Dobrą wiadomością natomiast jest fakt, iż są już pieniądze na tą produkcję, brakuje jedynie czasu.

Kolejnym projektem, jakim zamierza zająć się Soderbergh jest biografia muzyków zespołu Liberace. Nieoficjalnie mówi się, iż w tej produkcji w rolach głównych mieliby wystąpić Michael Douglas i Matt Damon. Zdjęcia do tej produkcji mają ruszyć latem przyszłego roku, jak tylko reżyser skończy pracę nad swoim filmem akcji pt.Knockout.

Wreszcie reżyser odniósł się do pojawiających się informacji o możliwym nakręceniu sequela filmu Angol. Soderberghprzyznał, iż rozmawiał ze scenarzystą Lemem Dobbsem odnośnie możliwości nakręcenia kontynuacji, ale póki, co to były jedynie takie luźne rozmowy. Z Dobbsem będzie współpracował przy okazji Knockouta więc istnieje szansa, iż wtedy omówią jakieś większe szczegóły dotyczące kontynuacji Angola.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy 2014. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.